OntdekUtrecht.nl

0900-3844515(25ct p/m)

Avondje zeilen: de avond van de knar

Avondje zeilen: de avond van de knar bij Spakenburgse Botterverhuur. Een heerlijk avondje uitwaaien op het Veluwemeer tijdens een ontspannen zeiltocht op een botter.

Spakenburgse Botter
Avondje zeilen op een Botter

Avondzeiltocht in Spakenburg arrangement met boeiend zeilplezier en sterke verhalen….
De avond van de Knar.
Zeilen met een botter op de voormalige Zuiderzee en genieten van een prachtige zeiltocht met familie, vrienden of collega's.

Het stoerste visserschip

Het stoerste vissersschip van de vroegere Zuiderzee heeft een schat aan traditie. Het varen met zo'n schip dwingt dan ook enorm veel respect af. Die belevenis willen we graag met u delen. Ook in wedstrijdverband en met meerdere schepen kan gevaren worden. Zeiltechnisch is het indrukwekkend (groots, en met enorme krachten), er wordt ook de hulp van de bemanning ingeroepen.

Uw beleving

De beleving van de gasten bestaat onder andere uit: een historisch verhaal over de visserijtechnieken en Spakenburg. Deze begint met een inleiding in ons Schippershuys, waar u een schat aan informatie aantreft betreffende botters, vissen op de Zuydersee en het leven in Spakenburg in het algemeen. Tijdens het varen (zeilen) kunt u met al uw vragen terecht bij de schippers.

Een actieve deelname tijdens het zeilen. Onder de deskundige leiding van de schipper en zijn maat, wordt u het zeilen op een botter bijgebracht. Tijdens het zeilen wordt alles gezamenlijk aangepakt; grootzeil aan, fok vieren, zwaard erin, zwaard eruit. Maar niet iedereen hoeft perse een taak te hebben. De rest van de bemanning rust uit en geniet van de omgeving.

Zeilavond: De Avond van de Knar

Aan boord van de Botter genieten van de invallende schemering, en met wat geluk een prachtige zonsondergang? Dat kan met een avondarrangement op de voormalige Zuiderzee.

Het programma

Het programma:
18.00 uur: Ontvangst in 't Schippershuys met soep en stokbrood
18.30 uur: Palaver met een korte historische inleiding het indelen van de schepen en de te varen koers.
18.45 uur: Afvaart. De Zeilen worden gehesen en de tocht over de voormalige Zuiderzee kan beginnen.
19.00 uur: Schippersborrel
20.45 uur: Aankomst in de haven van Spakenburg
21.00 uur: Aanvang barbecue met consumpties
23.00 uur: Einde arrangement

Dit arrangement is inclusief
    • Bovengenoemd programma
    • Huur schip
    • Barbecue
    • Onbeperkt consumpties
    • Servicekosten
    • Schippersborrel
    Prijs: € 62,50 exclusief btw per persoon all-in


    Minimum aantal personen: 12.

    De prijs van dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2012.
Kaart
Streetview
Reviews

Er zijn 3 reviews gegeven. De gemiddelde score is 8.7.

8

Ontzettend gezellige avond met heel vriendelijke schippers

Anoniem
2010-07-30 12:02:24

8

Goed verzorgd en goede sfeer. Bemanning en bediening capabel en leuk.

Anoniem
2010-09-20 11:34:26

10

Geweldig uitje, erg goede service, leuke mensen, goed en veel eten en vooral eenfijne prijs!
Absolute aanrader!!!

J.Viguurs
2011-04-19 15:27:36

Informatie aanvragen
Bel me nu

0900-3844515(25ct p/m)